Zahrada Vašich snov > Způsoby platby

Platba pri prebratí tovaru / dobierka 

Platba pri prebratí je najjednoduchší a najrýchlejší spôsob, ako za tovar zaplatiť. Pracovníkovi dopravy, ktorý Vám tovar privezie, uhradíte kúpnu cenu v hotovosti. Pri tomto spôsobe platby sa k cene tovaru pripočítáva poplatok 4 € za výber hotovosti (jedná sa o poplatok dopravcovi za výber a manipuláciu s hotovosťou).

Platobnou kartou po internete

Ak zvolíte tento spôsob platby, počkajte až Vás bude kontaktovať náš operátor a pošle Vám všetky podklady na vykonanie platby - zálohovú faktúru a kontakt na webovú platobnú bránu LANIT PLAST. Na platobnej bráne LANIT PLAST budete vyzvaní len na zadanie variabilného čísla dokladu, ktorý platíte a na zadanie sumy. Potom vás systém automaticky presmeruje na zabezpečené stránky ČSOB banky, kde vykonáte vlastnú platbu. Prijímame bežné platobné karty (VISA, VISA ELEKTRON, MASTERCARD, MAESTRO). Pozor - platba je možná len v českých korunách (suma v Kč bude uvedená na predajnom doklade prepočítaná v aktuálnom dennom kurze).

Bankovým prevodom - vopred

Ak zvolíte tento spôsob platby, počkajte až Vás bude kontaktovať náš operátor a pošle Vám všetky podklady na vykonanie platby - zálohovú faktúru. Potom bežným príkazom z účtu prevediete platbu.