Zahrada Vašich snov > Co to je PEČEŤ JISTOTY?

Záruka 10 rokov na nerozbitnosť krupobitím.

Sú dosky od Lanit Plast kvalitné?

Čo to je PEČAŤ ISTOTY?

V poslednej dobe sa na európsky trh masívne dováža ázijská produkcia skleníkov s extrémne nekvalitným polykarbonátom, ktorý po veľmi krátkom čase, kedy je vystavený svetlu a slnku, skrehne a popraská.

O tomto probléme vieme už niekoľko rokov a nechceme našich zákazníkov vystavovať zbytočnému riziku. U mnohých zahraničných výrobcov skleníkov nie je možné overiť, od akého výrobcu polykarbonát skutočne pochádza. Z tohto dôvodu si pre cca 99 % našej ponuky skleníkov radšej vyrábame presklenie z kvalitného polykarbonátu, ktorý si sami už niekoľko rokov dovážame od dvoch veľkých a overených výrobcov z Veľkej Británie. Firma LANIT PLAST, s r.o. je totiž od roku 1999 jedným z najväčších dovozcov doskového polykarbonátu (ako stavebného materiálu) do ČR. Na všetky materiály tak musíme mať (zákonný predpis) vlastné skúšobné protokoly od českých technických skúšobní.

Všetky presklenia vyrobené našou firmou od 15.7.2013 sú označené výraznou potlačou na krabicu (nápis LanitGarden) a na konci montážneho návodu aj tzv " Pečaťou istoty ".

V každom prípade sa na všetky skleníky kedykoľvek zakúpené u našej firmy vzťahuje zmluvná predĺžená záruka 10 rokov na nerozbitnosť krupobitím.

Viac informácií (odkazy):

Bližšie informácie a riziká nekvalitných čínských skleníkoch

Bližší popis, čo to je a čo garantuje Pečať istoty

Smluvná predĺžená záruka 10 let na nerozbitnosť polykarbonátu od krupobitia


Dostupné skúšobné protokoly na polykarbonát od LANIT PLASTU

UŽITOČNÉ INFORMÁCIE